Karnety Cuprum Lubin na mecze piłki siatkowej w sezonie 2017/2018

Cuprum Lubin w zbliżającym się sezonie 2017/2018 to całkiem nowy zespół! Drużyna pod wodzą nowego trenera Patrica Duflos będzie mieszanką siatkarskiego doświadczenia z siłą młodości. Cuprum Lubin wzbogacił skład o nowych zawodników, takich jak charyzmatyczny rozgrywający Michal Masny, waleczni przyjmujący Miloš Terzić i atakujący Adrian Patucha. Na parkiecie boiska Hali RCS pojawią się też zawodnicy znani z poprzednich sezonów, którzy zdążyli już podbić serca kibiców swoją grą, mi.in. Łukasz Kaczmarek i Robert Täht (reprezentanci kadry narodowej!). Zespół w sezonie 2017/2018 dopełnią młodzi, wspaniale rokujący zawodnicy: Filip Biegun, Bartosz Makoś i Przemysław Smoliński. Jednym słowem nowy sezon ligowy zapowiada się bardzo ciekawie.
Poniżej prezentujemy ofertę zakupu karnetów na mecze piłki siatkowej organizowane na pięknej Hali Widowiskowo-Sportowej RCS w Lubinie. Tym samym zapraszamy Państwa do udziału i współtworzenia z nami tych niezapomnianych widowisk i emocji. Chcielibyśmy, by wzorem poprzednich lat, mecze rozgrywane przez naszą drużynę były okazją do wspólnego rodzinnego kibicowania i spędzania czasu aktywnie.
Zapraszamy do kibicowania naszej drużynie i wzięcia udziału we wszystkich spotkaniach nadchodzącego sezonu 2017/2018.
“DZIĘKUJEMY ZA ZAKUP KAŻDEGO KARNETU I BILETU, WPŁYWY ZE SPRZEDAŻY POMAGAJĄ NAM CIĄGLE SIĘ ROZWIJAĆ I BUDOWAĆ CORAZ TO LEPSZY I BARDZIEJ PROFESJONALNY KLUB”

Informacje dodatkowe:
1. Karnet daje prawo wstępu na wszystkie mecze fazy zasadniczej i play-off PlusLigi oraz spotkania w ramach Pucharu Polski, których organizatorem jest Cuprum Lubin.
2. Karnety ulgowe przysługują: uczniom szkół podstawowych, gimnazjum oraz liceum, a także studentom do 26. roku życia, emerytom i rencistom.
3. Bezpłatny wstęp do hali bez prawa do miejsca siedzącego mają dzieci do lat 7.
4. Osoby niepełnosprawne mają wstęp wolny na mecze organizowane przez Cuprum Lubin. Opiekun osoby niepełnosprawnej ma prawo do biletu ulgowego.
• Dla osób na wózkach inwalidzkich wydzielone są specjalne miejsca obok stołu statystyków drużyny przyjezdnej,
• Dla osób nie korzystających z wózka wydzielone są miejsca w sektorze „b” w I rzędzie.
5. Sprzedaż karnetów rozpocznie się na początku września.